Chcą zamieszkać z nami - Relacja z drzwi otwartych

Ponad setka przyszłych mieszkańców Os. Leśnego przybyła w sobotę na Dzień Otwarty, by obejrzeć budynek na Os. Leśnym 1 a. Ten liczący łącznie 109 mieszkań obiekt jest już niemal gotowy. Trwają prace wykończeniowe i zagospodarowanie wewnętrznego dziedzińca i terenów wokół budynku.

Na Dzień Otwarty przybyli też ci, którzy już zdecydowali się zamieszkać z nami. W sobotę mieli okazję obejrzeć swoje prawie gotowe mieszkania, pokazać je bliskim czy dokonać pomiarów niezbędnych do planowania montażu drzwi, układania kafelków czy umeblowania.

Nie zabrakło też takich, którzy dopiero zastanawiają się czy z nami zamieszkać. Mogli oni zobaczy ć w naturze mieszkania, których kupno rozważają, zapoznać się z ofertą kredytową Ing Banku i banku Noreda, porozmawiać o wykończeniu wnętrz z przedstawicielami firm, które się tym zajmują, a także, co nie bez znaczenia, obejrzeć osiedle w sobotnie przedpołudnie.

Mimo zmiennej pogody wrażenia były ze wszech miar pozytywne. Przyszli mieszkańcy zwracali uwagę zwłaszcza na spokój, mimo licznych czynnych w sobotę sklepów i punktów usługowych, ładną, nie tak gęstą jak na osiedlach śródmiejskich zabudowę i duże, ładnie zagospodarowane i wypielęgnowane skwery z ławeczkami, trawniki i klomby.
Wszyscy zwracali także uwagę na ładny projekt i wysoki standard wykonania nowego budynku. Mieszkania, czy to wyposażone w kuchnię czy w aneks kuchenny są ustawne i przestronne. Mają także przygotowane kasety do montażu rolet zewnętrznych. Z dużych balkonów nawet na niskich kondygnacjach widać szeroką panoramę (budynek został wkomponowany w skarpę). Zwracała uwagę też staranność wykończenia części wspólnych – eleganckie płytki podłogowe i ściany z akcentami wiosennej zieleni w hallach.
Nowi sąsiedzi zaczną się wprowadzać już w grudniu br.













